III Міжнародна науково-практична конференція «Південь України у вітчизняній та європейській історії»

У сер 5 – 16 вересня 2016 року в приміщенні Одеського міського ради відбулася III Міжнародна науково-практична конференція «Південна Україна у вітчизняній та європейській історії», організована Одеської державною академією будівництва та архітектури за участю управління з питань охорони об'єктів культурної спадщини Одеської міської ради.
Учасники конференції доповідали на пленарному засіданні та секціях: 1. Дискусійні питання соціально-економічної, політичної та військової історії Півдня України. 2. Історія розвитку освіти, науки і техніки півдня України в іменах: досягнення і перспективи. 3. Охорона і збереження об'єктів культурної спадщини, архівних та бібліотечних фондів півдня Україна: проблеми і перспективи. 4. Історіографія, джерелознавство та методологія історико-краєзнавчих досліджень. 5. Поляки на Півдні Україна. 6. Проблеми українського мовознавства: історія і сучасність.

У роботі конференції брали участь відомі вчені з Польщі,Словенії, Молдови, Білорусі, Сирії.Умань на конференції представляли завідувач кафедри історії культури та методик навчання гуманітарних дисциплін, професор Ірина Кривошея та завідувач кафедри загальної історії УДПУ, професор Ігор Кривошея.
Відеоматеріали конференції