Науково-практичний семінар «Програма-методика «Філософія для дітей»: від теорії до практики»

22 вересня 2016 року відбудеться науково-практичний семінар  «Програма-методика «Філософія для дітей»: від теорії до практики» за участі кандидата філософських  наук, доцента, завідувача лабораторії «Філософія для школярів» при кафедрі філософії Інституту філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Надії  Богданівни Адаменко.

adamenko-n-b
Philosophy for сhildren  – навчальна програма, що отримала найвищі оцінки комісій з освіти ЮНЕСКО, ООН, Європарламенту, міністерства освіти США та інших країн. Їй присуджено першу премію на організованому Бі-Бі-Сі конкурсі шкільних програм з гуманітарних дисциплін. У 20 країнах є національні центри, що адаптують методику до культурних контекстів. Дослідження за методикою проводять у школах  60-ти країн світу. Матеріали перекладені на 20 мов. Із 1985 року діє  Міжнародна організація з філософських досліджень з дітьми ( ІСРІС).
Надія Адаменко, як представник однієї з ініціативних груп в Україні, уже десять років досліджує досвід країн світу щодо запровадження програми «Філософія для дітей» Метью Ліпмана, добре обізнана з питань теорії і практики  методики філософії для учнів і рада поділитися знаннями і досвідом з педагогічною громадськістю університету.
Запрошуємо викладачів та студентів історичного факультету до відкритої розмови з означених  проблем. Будемо раді зустрічі  22 вересня в аудиторії №200 о 11:15.