Науково-практичний семінар "Філософія для дітей"

22 вересня 2016 р. відбулася зустріч педагогів міста Умані, студентів історичного факультету та факультету початкової освіти із завідувачем лабораторії «Філософія для школярів» при кафедрі філософії Інституту філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова доцентом Надією Богданівною Адаменко.

14433184 1203402869680724 2436329738377789028 n
Дослідниця познайомила слухачів з науковими основами програми-методики «Філософія для дітей» Метью Ліпмана, поширеними практиками програми у світі та перспективами впровадження її у загальноосвітніх установах України.

OKanX 356sc

Для вчителів Надія Адаменко провела тренінг, відповіла на актуальні запитання та утвердила слухачів у перевазі проблемно-дослідницької моделі навчання, яка давно утвердилася в демократичних країнах світу, відтак, поставила педагогів перед проблемою морального вибору: або продовжувати працювати в традиційній системі навчання або імплементувати кращі педагогічні здобутки у практику навчального процесу.