Профорієнтаційна робота історичного факультету

21 вересня 2016 року відбулася чергова зустріч історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини (декан – проф. Карасевич А.О.) і керівництва Тальянківського агротехнічного коледжу УНУС (директор – Крошка В.О.)

IMG 0374
Метою зустрічі було надання консультативної та методичної допомоги у галузі історичного та політичного знання. Піднімалися питання оформлення історичного кабінету (завідувач, випускник історичного факультету Красновський С.В., викладач історичних дисциплін коледжу), порядок складання ЗНО з історії України для вступу у вищі навчальні заклади України. Як підсумок зустрічі – сторонами була підписана угода про співробітництво двох навчальних закладів.
Також відбулося попереднє обговорення книги Владислава Дмитровича Мольдерфа «Історія економії Київсько-Іонівського Свято-Троїцького монастиря», в якому активну участь взяли члени історичного гуртка коледжу.

talyanki