НІМЕЦЬКІ АРХЕОЛОГИ НА ІСТОРИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Завдяки співпраці нашого університету з Державним історико-культурним заповідником «Трипільська культура» студенти-історики щороку проходять археологічну практику на розкопках відомого протоміста часів трипільської культури – Тальянки.
  Цього року на історичну Уманщину прибула також і археологічна німецька експедиція, яка вивчала поселення Майданецьке і Косенівка. Саме керівники цієї групи - наукові співробітники Інституту Пре і Прото історії археології університету Крістіана Альбрехта м. Кіль археолог Роберт Хофманн  та археоботанік Марта Далькорзо завітали 26 вересня 2016 року на історичний факультет, щоб репрезентувати результати геомагнітного дослідження вищезгаданих поселень.

Deutsh2
 Представляючи поважних гостей декан історичного факультету, професор Анатолій Карасевич і директор ДІКЗ «Трипільська культура» Владислав Чабанюк наголосили, що співпраця між українськими та німецькими науковцями є вагомим підтвердженням європейського вибору України  й буде продовжуватися у майбутньому

Deutsh3

Зустріч відбуласяв рамках проекту «Відкрита лекція», який передбачає залучення до читання лекцій та проведення практичних занять на історичному факультеті кращих викладачів України та Європейських Союзу, науковців провідних установ НАН України, громадських діячів.

Deutsh1