Перемога істориків у міському молодіжному квесті!

2 жовтня 2016 року в рамках святкування дня міста за сприяння Уманської міської ради відбувся молодіжний історичний квест, присвячений 400-ій річниці найдавнішої писемної згадки про місто Умань. У цікавій, живій формі студенти вивчали місто Умань, дізнавалися про його цікаві місця та історичні об’єкти.
 Участь у квесті взяло 10  команд, які представляли навчальні заклади міста Умані: Уманський державний педагогічний університет. Агротехнічний коледж УНУС, Уманський медичний коледж, Уманський гуманітарно-педагогічний коледж, Уманська філія КІБІТ, Університет садівництва.
 У даному заході наш університет представляли: історичний факультет, факультет іноземних мов, факультет української філології та  факультет соціальної та психологічної освіти.

H-JrAZ5Lico

Квест сприяв розвитку лідерських якостей наших студентів. Кожне нове завдання додавало азарт командам. Не дивлячись на втому, учасники пришвидшували свій рух і намагалися не пропускати суперників вперед. Через годину фінішна пряма зустрічала тріумфаторів на головній сцені міста, де на них очікували  жителі та гості міста.
Перемогу у змаганнях здобули студенти історичного факультету. Комаду представляли – Андрій Гончар, Мирослава Пересунько, Мирослава Стецько,  Максим Стангріт та  Ліана Ціліцінська.

gprE0AntLh0
  Переможці отримали грамоту та подарункові сертифікати  для здійснення подорожі на повітряній кулі, які їм особисто вручив мер міста –  Олександр Цебрій.

g EUHAKfY5k

aO0af0SLft8

9vy11cYst7I
  Дякуємо учасникам за активну участь та бажаємо подальших перемог!