Студенти-історики привітали освітян з професійним святом!

Праця освітян – одна з найблагородніших у світі. Їх часто інженерами душ та творцями майбутнього країни, адже вони дарують найголовніше – знання.Щорічно відзначають це свято і в нашому університеті.Напередодні свята майбутні педагоги – студенти історичного факультету поспішили з самого ранку поздоровити колектив ректорату, деканів та усіх викладачів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з їх професійним святом. .

AJUHgRCadwE
  Було сказано на адресу педагогів дуже багато прекрасних слів, сердечної вдячності, а чудові подарунки та авторська пісня з проникливими, душевними словами подарувала винуватцям свята гарний настрій.Святковий день в університеті пройшов в атмосфері родинного тепла, затишку й надовго полишить приємні спогади.

L3Oj06hk s4

LXQipPZL3II