Брейн-ринг, присвячений 150-річниці від дня народження М. С. Грушевського.

Постать Михайла Сергійовича Грушевського, 150-річчя від дня народження якого Україна відзначає цієї осені, не залишає нікого байдужим. Студенти історичного факультету завжди з ентузіазмом беруть участь у наукових заходах, в тому числі й інтелектуальних іграх. Саме тому  6 жовтня на історичному факультеті відбувся рейн-ринг, присвячений 150-річниці від дня народження видатного українця М. С. Грушевського. Організатором виступили навчально-методична лабораторія «Відродження нації» та заступник декана з наукової роботи Барвінок О. В. Учасники команд «ГРУ»(група реальних українців) ІІІ курс, капітан команди  Караман Олеся та «Предок», капітан - Рябоконь Дарина.

71ZA92Mnkx4

Журі інтелектуальної гри у складі голови журі канд.політ.наук, доц., завідувача лабораторії «Соціовимір» Балановського Я. М., членів журі кан.іст.наук, доц., Гордієнка В. В., канд.іст.наук, доц. Голобородько В. М  відзначили глибину знань студентів життєвого та наукового шляху М. С. Грушевського.

EczOfzWCW2Y

Декан факультету Карасевич А. О. звернув увагу на важливість вивчення постаті М. С. Грушевського для майбутнього вчителя, подякував командам за хорошу та цікаву гру та привітав команди символічними нагородами.

x3lUsfqkkkg