Екологічний захід в Умані спільно з студентами-істориками

Студенти історичного факультету спільно з громадською організацією "Всеукраїнський екологічний контроль" та учнями школи № 3 прийняли участь у організованім екологічнім заході прибиранні території міста, так як проблема засмічення території міста надзвичайно актуальна.

ZvYKvMgJ9nE

Студенти, школярі та представники організації прибрали території від побутового сміття, сухої рослинності та опалого листя. Така спільна праця дозволить не лише зробити довкілля красивим і затишним, а й привернути увагу до проблем екології та навколишнього середовища, адже Умань - наш спільний дім, і ми разом відповідаємо за чистоту і порядок в ньому. Наше спільне завдання - зробити максимально все від нас залежне, щоб місто дійсно було чисте і затишне.

2JKUoGlq8Yo