Робоча зустріч факультету з Полянецькою ЗОШ

5 жовтня 2016 р. відбулася робоча зустріч делегації історичного факультету на чолі з деканом Анатолієм Карасевичем та директором Полянецької загальноосвітньої школи Наталією Денисюк під час якої обговорювалися питання про поглиблення співпраці між навчальними закладами.

j7D5RZ15ggw

Сторони домовилися про співпрацю викладачів університету та вчителів навчального закладу у галузі науково-методичної роботи для підвищення ефективності та результативності навчально-виховного процесу, проведення на базі навчального закладу педагогічної практики студентами університету, а також допомагати педагогічним кадрам у викладанні нових навчальних предметів, надавати можливість користуватися матеріальною базою та фондами бібліотеки університету для проведення занять з учнями та підвищувати свій професійний рівень на базі університету.

1IiXsfK4iwQ