Квест «Козацькі змагання»

14 жовтня День українського козацтва та захисника України. Це свято дуже важливе для нашого народу, адже козацтво відігравало вирішальну роль у становленні нашої держави. Щоб стати справжнім козаком, потрібно було пройти нелегку школу навчання та суворі іспити, які витримували не всі охочі.
 12 жовтня 2016 року в стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, на історичному факультеті, відбувся пізнавальний квест «Козацькі змагання».

3vi0d3vel94

Сучасні козаки-студенти повинні були не тільки показати швидкість,  реакцію, спритність, сміливість, фізичну силу, але й інтелект, обережність, дисциплінованість, кмітливість, веселість та нестандартне мислення.
   По завершенню змагань, з невеликим  відривом перемогла команда першого курсу «Моноліт».

UOIT2VzuD Y
  Учасники спортивно-інтелектуального змагання втомлені, але щасливі, отримали подарунки та задоволення від проведеного часу. ож, пам’ятаймо, що ми є нащадками нашого славного козацького роду і обов’язково маємо свято шанувати та примножувати славні та героїчні традиції козаків.