Вітаємо з нагородою "Почесний краєзнавець України"

12 жовтня 2016 року відбулося чергове засідання Президії правління Національної спілки краєзнавців України. Перед початком обговорення планових питань звучала інформація про діяльність Науково-дослідної лабораторії «Історичне краєзнавство Уманщини». Її керівних док. іст. наук, професор кафедри історії України Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Тетяна Кузнець розповіла про основні напрями історико-краєзнавчих досліджень, що здійснюються в університеті, та про наукові здобутки колективу лабораторії. Найбільше зацікавлення у присутніх викликав науковий проект «Сторінки усної історії Уманщини», у форматі якого видрукувано сім томів інформації про вікопомні події української історії.

cYkK-FHOghQ

Голова національної спілки краєзнавців України член-кориспондент НАН України Олександр Петрович Реєнт оголосив рішення Президії правління Національної спілки краєзнавців України про присвоєння Т.В. Кузнець звання «Почесний краєзнавець України» та вручив нагрудний знак і свідоцтво про нагороду. Це висока відзнака праці усього колективу лабораторії.

Вітаємо і зичимо творчих успіхів!

xCCieltXcps