перша сторінка кінцева 2
photo 5370663979115995322 y 1 1

Відкрита лекція Андрія Блануца

18 листопада 2016 р. на історичному факультететі та кафедрі історії України в рамках проекту «Відкрита лекція» гостював кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту історії України НАН України Андрій Блануца.

DSC02606
 Київський дослідник ознайомив студентів і зацікавлених викладачів історичного факультету сучасним станом литуаністичних студій у світі, а також презентував видавничий проект «Литовська метрика» та спільний українсько-білоруський науковий проект «Система управління та самоврядування у містах і селах Білорусі та України у XVIXVIII століттях». Окрім того, Андрій Васильович передав до читального залу історичного факультету від колективу Інститут історії України НАН України кілька випусків «Українського історичного збірника».

DSC02607

DSC02611