перша сторінка кінцева 2
photo 5370663979115995322 y 1 1

Дебют першокурсників

17 листопада 2016 року на історичному факультеті відбувся традиційний святковий концерт презентація студентів I курсу. Тематика виступу – блокбастер «Супергерої». В імітованому кінозалі, юні актори мали можливість презентували свої акторські таланти. За допомогою запальних танців, жартівливих сценок, ліричних віршів та пісень, учасникам вдалося створити власний багатожанровий фільм, що якнайкраще відтворив всі веселощі та труднощі студентського життя.

ljwYb PYSVI
  Першокурсники своїми виступами довели, що наш факультет поповнився достойними студентами. Тому хочеться їм побажати, щоб вони не зупинялися на досягнутому і надалі всебічно розвивалися, як в науковому так і творчому напрямі.

KCHEUEp7lAM

По закінченню виступів декан історичного факультету професор Анатолій Карасевич привітав колектив 11,12 та 13 груп з успішним та яскравим влиттям у дружню факультетську сім’ю, подякував студентам, їх кураторам та членам студентської ради за гарно підготовлені виступи та вручив солодкі подарунки.

KiUD5WxBX9Q

k41J-Xzqvw8