Екскурсія до краєзнавчого музею

9 лютого студенти 12-13 груп історичного факультету, у супроводі куратора Анни Шауренко, відвідали Уманський краєзнавчий музей – один з найстаріших музеїв Черкащини!

Історія музею розпочалася на початку ХХ століття. Фондова збірка Уманського краєзнавчого музею нараховує близько 50 тисяч експонатів. Серед них – унікальні археологічна та нумізматична колекції, предмети декоративно-прикладного мистецтва, воєнно-історичні, історико-побутові, художні, документальні та фотодокументи. Там найбільше зібрання предметів і матеріалів з історичного розвитку, культури, економіки, персоналій міста та Уманщини.

Працівниками музею була проведена оглядова екскурсія для студентів, у ході якої вони дізналися про історичне минуле регіону де навчаються. Експозиції Уманського краєзнавчого музею, що розміщуються в експозиційних залах, широко висвітлюють історію Уманщини з найдавніших часів до сьогодення.

Краєзнавчий музей – місце, де зустрічаються новітнє і минуле, там можна робити замітки, годинами розглядати дивовижні експонати, а можна просто мріяти...