Афганістан болить в моїй душі

13 лютого в УНВК «ЗОШ І–ІІІ ст. №10 – медична гімназія» студентами IV курсу історичного факультету: Бугай Оленою, Бодапростовим Андрієм, Діхтярук Катериною, Ковальчук Анастасією була проведена серія виховних годин для школярів на тему «Афганістан болить в моїй душі» – до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, що відзначається щорічно 15 лютого.
    У цей день український народ віддає глибоку шану всім, без винятку, солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, які з честю та гідністю виконували свій військовий обов'язок у горах Афганістану, пустелях Іраку при врегулюванні конфлікту в Югославії, Чехії, на Кубі та в інших «гарячих» місцях світу.
1 1

Під час виховної години студенти намагалися розширити знання дітей про події неоголошеної війни в Афганістані, розповісти про участь українських військових у бойових діях у ДРА, з'ясовувати причини та наслідки цієї війни. Студенти відтворили хронологію подій афганського конфлікту, підготували цікаві змістовні презентації з відео матеріалами та архівними даними подій в Афганістані.

1 2
   Ми повинні пам'ятати тих, хто пережив це лихо, тих, хто не дожив, не доспівав, не докохав...