Вітаємо переможця Всеукраїнського інтелектуального молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України» Юрія Кружільного!

Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України» проводиться у нашій державі вже одинадцятий рік поспіль. Вимоги Оргкомітету щодо робіт досить високі, та й конкуренція цьогоріч також була серйозною – Київ, Львів, Харків, Вінниця, Суми, Луцьк. Івано-Франківськ, Кропивницький, Дніпро.
       Студент 4 курсу Юрій Кружільний презентував свою роботу «Мій власний план відновлення і розвитку України» (керівник доцент кафедри загальної історії Барвінок О.В.) у номінації «Прикладні дослідження на соціально-економічну тематику». Робота, яку Національна конкурсна комісія високо оцінила, зайняла почесне ІІІ місце (http://novi.org.ua/news/zaversheniaotsinkyrobit/).
       Після завершення цьогорічного конкурсу Оргкомітет прийняв рішення про створення на його базі аналітичної агенції, яка, швидше за все, отримає назву – молодіжна аналітична агенція «НОВІ». Основу кадрового складу цієї агенції планується сформувати, в першу чергу, з учасників конкурсу, що є цілком логічним. Приємно, що нашому студентові Юрію Кружільному запропонували особисто долучитися до цього проекту.
      Отож, наполеглива праця і старанність студента Юрія Кружільного та його участь у цьому конкурсі змогли заявити про історичний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та місто Умань як про майданчик для розвитку інтелектуальної молодіжної еліти України.
        Вітаємо з успіхом і зичимо не зупинятися на досягнутому!