Всеукраїнська весняна акція "За чисте довкілля"

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 27.03.2017. № 9075/1/1-17 до листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07.03.2017. № 12/20-11-556 щодо виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010. № 777 протягом квітня-травня проходить акція «За чисте довкілля», під час якої проводяться заходи із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, кладовищ, вулиць, доріг, зупинок міського транспорту, висаджування нових дерев, кушів, закладаються газони та квітники.

У межах проведення Всеукраїнської весняної акції «За чисте довкілля» студенти 33-34 груп (куратори Барвінок О. В., Олєйнічук О. М.) з ентузіазмом прибирали територію прилеглу до університету. Історики озброївшись лопатами, мітлами і мішками, приводили до ладу засмічені клумби та галявини. Сухі гілки, минулорічне листя, посохла трава, сміття не стали на заваді гарному настрою. Праця на свіжому повітрі об'єднує та згуртовує молодь, так сталося і цього разу. Дружня атмосфера панувала упродовж усього робочого часу, і студенти обмінювалися жартами та цікавими історіями.