Всесвітній день здоров'я

Всесвітній День здоров'я увійшов у традицію з середини минулого століття. Дата відзначення Всесвітнього дня здоров'я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров'я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ», а точніше дню прийняття статуту цієї організації. Статут ВООЗ було прийнято 7 квітня 1948 року. Тоді ж на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я і виникла ідея відзначати цей день на міжнародному рівні (WHA/A.2RES.35). До 1950 року цей день відзначався 22 липня, у день, коли сталася масштабна ратифікація запропонованого Статуту ВООЗ, потім День закріпився за нинішньою датою.
       З нагоди Всесвітнього Дня здоров'я в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини студентський актив провів спортивний молодіжний квест. Модераторами дійства стали студенти історичного факультету – Стангріт Максим та Шокарь Олена.

Серед чотирьох команд, які брали участь, перемогу здобула команда «3 в 1» – збірна факультетів: історичний, початкової освіти, професійної та технологічної освіти.

Наш факультет достойно представили студенти Неголюк Анастасія (23 група), Подолян Олег (12 група), Бондарчук Антоніна (32 група).
Вітаємо з перемогою! Бажаємо всім нам бути здоровими тілом і духом!