Конкурс есе «Україна починається з тебе»

3 лютого 2017 р. ініціативною групою «Черкаський осередок ВГО Молодий Народний Рух» було оголошено про початок І-го обласного конкурсу творчих есе ім. В'ячеслава Чорновола «Україна починається з тебе». Конкурс покликаний розвивати у молодого покоління активну життєву позицію, готовність брати участь у суспільному та культурному житті держави, формувати у молоді цінності громадянського суспільства, а також підняти значущість ідеї формування образу українського патріота як інтелектуала, ідейного, послідовного та виваженого громадянина України.
   Участь у конкурсі взяли близько 50 учнів та студентів з різних навчальних закладів Черкаської області. До цього конкурсу долучилася і студентка ІV курсу історичного факультету Рябоконь Дарія (керівник доцент кафедри загальної історії Барвінок О.В.). У своєму есе вона обґрунтувала патріотизм кожної людини та її місію в житті, виконання свого обов'язку – бути справжнім громадянином своєї держави.
     Вітаємо Дарію з нагородою!