З ЧИСТИМ ЧЕТВЕРГОМ, ВАС, ШАНОВНЕ МАЙБУТНЄ, УКРАЇНИ!

На історичному факультеті у програмі пасхальних свят, приурочених до Чистого четверга, було створено кваліфіковане журі для визначення кращої студентської кімнати проживаючих у гуртожитках №1 і №2. Склад журі – декан факультету Карасевич Анатолій, заступник декана з виховної роботи Шауренко Анна, голова студентської ради Стангріт Максим, студентка магістратури Макаренко Ольга. Журі перевірило умови і правила проживання студентів, порядок у кімнатах, коридорах, балконах і кухнях, виказало свої зауваження і визначило кращі студентські кімнати.
     Одноголосно перше місце було надано кімнаті № 526 (Голожай Еріка, Кузьменко Олена, Шокарь Олена, Грицина Анжела). Друге місце зайняла кімната № 518 (Должкевич Ліля, Олійник Марія, Задорожня Анастасія, Паращук Ольга). Третє місце – кімната № 436 (Давидова Маргарита, Звірянська Тетяна).