ВЕЛИКОДНІ АКЦІЇ «Великодній кошик солдату» і «Подаруй надію».

Викладачі і студенти історичного факультету напередодні Великодня активно включилися у Всеукраїнські акції «Великодній кошик солдату» і «Подаруй надію». Зібрані кошти були витрачені на закупівлю необхідних продуктів до святкових столів, як воїнів-фронтовиків, так і дітей, які лишилися батьківської теплоти, але не залишилися осторонь людської душевності і Божої благодаті.
   Перша акція «Великодній кошик солдату» була спрямована на моральну підтримку воїнів, які захищають цілісність і незалежність нашої України. Громада факультету підготувала їм різноманітні солодощі, які наповнять святковий солдатський стіл, нагадають їм рідну батьківську хату, а головне – акцентують увагу на тому, що у них є завжди надійний тил, а з фронту їх чекають рідні, друзі і вся Україна. Нехай Вам, шановні воїни Держави, допоможе у перемозі над ворогами теплота наших сердець, щирість наших душ і сумісна любов до нашої неньки України.

Друга акція «Подаруй надію» пов'язана з дітьми, які залишилися сиротами у цей непростий для України час. Голова студентської ради факультету Стангріт Максим і активіст волонтерського руху на факультеті і у місті Голожай Еріка передали для такої категорії дітей різноманітні солодощі, щоб показати турботу про них, відродити у дитячих душах надію у своє майбутнє, заповнити ту нішу щирості і доброти, яку уже не зможуть наповнити їх батьки.