Посвята першокурсників у студенти

31 серпня в новому корпусі УДПУ ім. П. Тичини відбулася традиційна посвята першокурсників у студенти.

На святі була присутня адміністрація університету на чолі з ректором, професором Олександром Безлюдним, почесні гості, випускники університету, заступник міського голови, студенти та їхні батьки, друзі, близькі.

viber image1

Після завершення загально університетських урочистостей першокурсники історичного факультету та їхні батьки зустрілися з адміністрацією факультету. Під час зустрічі щирі слова вітання лунали з вуст декана професора Анатолія Карасевича, який наголосив: «Наше славне історичне майбутнє ми маємо створювати разом. Знайте, що  від вашої громадської активності буде залежати не лише рівень ваших знань, а й майбутнє нашої держави. Будьте активними громадянами своєї країни. Любіть свою Україну!».

viber image
    Бажаємо першокурсникам міцного здоров’я, мирного неба та успіхів в опануванні навчальних дисциплін!