Привітання у стилі ретро

Масштабно та весело студенти-історики розпочали тиждень присвячений Міжнародному дню студента. Відповідно до плану виховної роботи факультету кожного дня відбуватимуться цікаві імпрези, флеш-моби і вітання з улюбленим студентським святом.

Кожна академічна група презентуватиме унікальне вітання – «візитівка моєї групи».  12 листопада свою візитівку представили студенти 22 групи. Вітання прозвучало у стилі ретро. Студенти запропонували згадати епоху, коли вся країна слухала вінілові платівки і котушкові магнітофони,  пила газовану воду з автоматів та їла морозиво пломбір. Одяг яскравих кольорів, крепдешинові плаття та галантні краватки якнайкраще підкреслювали позитивний настрій студентів.

Дякуємо студентам 22 групи за цікаве та оригінальне вітання. З нетерпіннями чекатимемо на візитівки інших груп.

{phocagallery view=category|categoryid=18| limitstart=1|limitcount=35|detail=3|displayname=0| displaydetail=3|displaydownload=0|imageshadow=shadow1|displaybuttons=0}