Рогожа Марія Миколаївна

User Rating: 3 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar InactiveStar Inactive

Рогожа Марія

• Кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України.
  • Працює в УДПУ з 1988 р.
  • Освіта: історичний факультет Полтавського державного педагогічного інституту ім. В.Г. Короленка 1974 р.
  • Захист дисертації: Дисертацію захистила в Київському державному університеті ім. Т.Г. Шевченка 25 січня 1985 р.
  • Забезпечує викладання таких навчальних дисциплін:  Джерелознавство історії України, історія України ХХ – початку ХХІ століття, історія української діаспори.
  • Сфера наукових інтересів: Джерелознавчі та історіографічні проблеми історії України ХХ ст.
  • Основні публікації:
  • Уманщина і уманці в роки Другої світової війни: сторінки усної історії. – Умань, 2009. – 238 с. (у співавторстві).
  • Усна історія Уманщини: колективізація. – Умань: ПП Жовтий, 2011. – 224 с. – Умань (у співавторстві).
  • Усна історія Уманщини: діти війни-літописці: монографія. / уклад. проф. Т.В. Кузнець (голова), М.М. Рогожа, О.В. Скус. – Умань: ВПЦ «Візаві», (Видавець «Сочінський»), 2014. – 100 с. (у співавторстві).