Джагунова Олена Ігорівна

Фото 1

Джагунова Олена Ігорівна – кандидат історичних наук, викладач кафедри історії України.

Місце народження:  народилася 27 квітня 1992 р. на Черкащині (смт. Цибулів, Монастирищенського р-ну, Черкаської обл.). У 2009 р. закінчила Цибулівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

Освіта: 2014 р. закінчила історичний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, отримала освітній ступінь магістра та кваліфікацію викладача історії та вчителя правознавства. У 2016-2021 роках прикріплена до кафедри історії України Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини для роботи над дисертаційним дослідженням.

Трудова діяльність: у 2014 р. розпочала трудову діяльність завідувачем Музею історії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. В Уманському державному педагогічному університеті послідовно пройшла посади лаборанта, завідувача Музею історії університету, викладача-стажиста, викладача.

Науковий ступінь, вчене звання: у 2021 році у спеціалізованій вченій раді при Київському університеті імені Бориса Грінченка захистила дисертацію «Уманський державний педагогічний університет у системі вищої педагогічної освіти в Україні (1930-2014 рр.)» на здобуття науково ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.01 – історія України.

Забезпечує викладання таких навчальних дисциплін: історія України XⅩ – ⅩⅩІ ст.; Історія української культури; Історія української державності.

Наукові інтереси: регіональна історія України, історія освіти, локальна історія, історія української культури.

Нагороди: нагороджена грамотами та подяками керівництва університету та історичного факультету.