DSC 8295ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!ДОРОГІ СТУДЕНТИ – МАЙБУТНІ ІСТОРИКИ І ДЕРЖАВОТВОРЦІ УКРАЇНИ!

Вступна компанія 2019-2020 рр. уже стала історією. Оригінально і змістовно пройшла посвята в студенти, поселення в гуртожитки. Відбулися батьківські збори і знайомство з аудиторіями і лабораторіями факультету. Куратори груп організували екскурсії до парку «Софіївка» і до берега річки Уманки. Студентська рада організувала цікаву програму знайомства, під час якої першокурсники продемонстрували свої таланти, вміння і розповіли детальніше про себе.А вже 2 вересня розпочалися навчальні будні. Сьогодні уже можна зробити попередні підсумки вступної компанії. Хочеться подякувати всім, хто був задіяний у профорієнтаційній роботі у минулому році (заступник декана з профорієнтаційної роботи, к. і. н. Ігор Опацький). Ефективно спрацювала приймальна комісія факультету на чолі з Катериною Діденко. Особлива подяка студентам, які допомагали в роботі приймальної комісії. Це дозволило поповнити студентську сім’ю історичного факультету на 270 бакалаврів і магістрів.Деканат і студентська рада, весь колектив факультету щиро вітає Вас, дорогі першокурсники, з початком нового етапу Вашого життя – студентських років. Успіхів Вам у навчанні, нових друзів і цікавих несподіванок та відкриттів.СЛАВА УКРАЇНІ!

СТУДЕНТКА ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ СТАЛА УЧАСНИЦЕЮ 16-ТОЇ ЩОРІЧНОЇ ЗУСТРІЧІ ЯЛТИНСЬКОЇ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СТРАТЕГІЇ

Студентка історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини Олександра Смілянець стала учасницею 16-тої щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії «Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі».

зображення viber 2019 09 23 11 50 39

Понад 400 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів з 26 країн взяли участь у конференції, організованій Ялтинською Європейською Стратегією (YES) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука.

зображення viber 2019 09 23 11 51 20

Олександра Смілянець під час зустрічі мала змогу поставити запитання Олегу Сенцову та Святославу Вакарчуку. Як стверджує сама Олександра, вона готова до змін і прагне зробити все можливе, щоб люди почувалися щасливими сьогодні і тепер.