ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ ВИКЛАДАЧА-СТАЖИСТА ОЛЕНИ ДЖАГУНОВОЇ

31 жовтня 2019 р., у відповідності з графіком відкритих занять, викладач-стажист кафедри історії України Джагунова Олена Ігорівна провела відкрите семінарське заняття з навчальної дисципліни «Історія та культура України». Заняття відбулося в кімнаті Музею історії університету зі студентами 11 групи природничо-географічного факультету.

Фото2

Група в складі 26 осіб, в тому числі 10 іноземних студентів ґрунтовно підготувалися, в результаті  заняття пройшло активно і цікаво. Тема заняття «Українські землі у складі Російської та Австро-Угорської імперій (ХІХ ст.)». Присутні на занятті члени кафедри (Кузнець Т.В., Скус О.В., Лісовська О.В.) і члени науково-методичної ради факультету відзначили активність студентів та ґрунтовну підготовку викладача-стажиста.

Фото1