ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ

30 квітня 2020 р. під головуванням декана історичного факультету професора Анатолія Карасевича відбулося online засідання вченої ради історичного факультету за допомогою хмарного сервісу Google Meet.

изображение viber 2020 05 02 09 43 39

На порядок денний було винесено ряд важливих питань:

Про організацію дистанційного навчання в умовах карантину (доповідала заступник декана з навчальної роботи професор Зінаїда Священко).

Про проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії та організацію випускної атестації на історичному факультеті (доповідала заступник декана з навчальної роботи професор Зінаїда Священко).

изображение viber 2020 05 02 09 43 44

Про підготовку до випускної атестації студентів факультету (доповідали завідувач кафедри історії України професор Тетяна Кузнець, завідувач кафедри всесвітньої історії та методик навчання професор Петро Горохівський, завідувач кафедри філософії та суспільних дисциплін доцент Любов Шачковська).

изображение viber 2020 05 02 09 43 42

Про організацію практичної підготовки здобувачів вищої освіти історичного факультету в умовах карантину (поінформувала заступник декана з педагогічної практики доцент Зоя Возна).

изображение viber 2020 05 02 09 43 40

Про організацію освітнього процесу для студентів заочної форми навчання в умовах карантину (доповідала заступник декана з навчальної роботи професор Зінаїда Священко та відповідальна за дистанційну освіту на історичному факультеті Катерина Діденко).

Про стан профорієнтаційної роботи на факультеті (інформував заступник декана з профорієнтаційної роботи Ігор Опацький).

изображение viber 2020 05 02 09 43 41

В різному обговорювали питання щодо затвердження методичних рекомендацій щодо проведення випускної атестації в дистанційному режимі в умовах карантину.

Дякуємо всім членам вченої ради за активну участь у процесі обговорення нагальних питань, також дякуємо викладачу кафедри всесвітньої історії та методик навчання Сергію Куценку, за технічне забезпечення онлайн засідання вченої ради історичного факультету.

изображение viber 2020 05 02 09 43 43