ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Під час карантину пов’язаного з поширенням коронавірусної  хвороби,  студентська рада історичного факультету продовжує свою роботу дистанційно. З крайнього засідання минуло не так багато часу, а роботи накопичилося багато. 3 травня 2020 року відбулося онлайн-засідання студентської ради історичного факультету, виступив, голова студентського самоврядування  Ряботинський Руслан запропонувавши порядок денний:

1. Проведення онлайн-конкурсу Міс історичного факультету.
  2. Відео-звернення до студентів й професорсько-викладацького складу «До дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 рр.»
  3. Проведення сhallenge в соціальних мережах  «#Ранкова_руханка_ІФ»

Було проведене онлайн-голосування за даний порядок дений.

изображение viber 2020 05 03 21 57 46

Голова спортивного сектору Подолян Олег виступив з пропозицією провести #Ранкову_руханку_ІФ в онлайн-трансляції на сторінці історичного факультету в соціальній мережі Instagram. Заступник голови студентського самоврядування Немеш Вікторія виступила із пропозиціями щодо проведення онлайн-конкурсу Міс історичного факультет.

Наприкінці онлайн-засідання студентської ради історичного факультету, голова Ряботинський Руслан побажав всім членам студентської сім’ї історичного факультету міцного здоров’я, сил та наснаги у спільній боротьбі з поширенням епідемії.

изображение viber 2020 05 03 21 57 45