Вельмишановна студентська громадо, дорогі друзі! Професорсько-викладацький колектив, студентська рада факультету щиро
вітають Вас з професійним святом – Днем студента.

Його відзначення є своєрідним визнанням Вашої наполегливої праці на шляху набуття фахових навиків та здобуття необхідних для цього знань.
Мабуть я не буду претендувати на відому істину, що по-справжньому навчатися, то досить нелегка справа. Тому, що названий процес - це щоденна зібраність, організованість, цілеспрямованість і твердий та омріяний поступ вперед до Вашої життєвої мети.
Хочеться побажати Вам, щоб Ви усе встигали робити: і вчитись, і самостверджуватись, і дорослішати. Найголовніше – не бути байдужими до тих незвичних соціальних і політичних процесів, які стали невід’ємними від Вашого обраного статусу – бути істориком. Не скнійте, і ніколи не чекайте подарунків від її величності Долі, бо вона не всіх обдаровує, не гніться від тимчасових негараздів і незвичних випробувань. Будьте оптимістами і навіть крок назад після кроку вперед не вважайте невдачею – це просто черговий тактичний Ваш рух у пізнанні таємничого історичного простору! Горіть, палайте, освічуйте шлях у житті собі і тим, хто знаходиться
поруч з Вами.

Ми зичимо Вам міцного здоров’я, гарного настрою, здійснення всіх Ваших мрій, благополуччя Вашим рідним і близьким.

Онлайн-засідання вченої ради

28 квітня 2021 р. під головуванням декана історичного факультету професора Анатолія Карасевича відбулося онлайн засідання вченої ради історичного факультету в системі Google Meet.

На порядок денний було винесено ряд важливих питань:

1.Про підготовку до літньої заліково-екзаменаційної сесії (доповідала заступник декана з навчальної роботи професор Зінаїда Священко).

2.Про підготовку до випускної атестації студентів факультету (доповідали завідувач кафедри історії України професор Тетяна Кузнець та завідувач кафедри всесвітньої історії та методик навчання професор Петро Горохівський).

3.Про стан профорієнтаційної роботи на факультеті (доповів заступник декана з профорієнтаційної роботи Ігор Опацький).

4.Звіт про проходження виробничої практики магістрантами ІІ курсу (доповідала заступник декана з педагогічної практики доцент Валентина Голобородько).

5.Про участь студентів у забезпеченні якості вищої освіти в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (розповіла Голова ради студентського самоврядування Тетяна Фаренюк).

6.Про присвоєння вченого звання доцента кафедри історії України Тацієнку В. С. (доповідала завідувач кафедри історії України професор Тетяна Кузнець).

7.Про внесення змін та закриття освітніх програм (доповідала заступник декана з навчальної роботи професор Зінаїда Священко).

0 02 0a ffa3ef82c25d52a344e42f4859f43f9612adfda3712cda2476e1056a39416cfc 2f808a79