ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ОСВІТИ

27 листопада 2023 року на кафедрі всесвітньої історії та методик навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт в дистанційному режимі на платформі Google Meet.

Головна мета зустрічі – виявити стан готовності наукових дослідження до публічного обговорення. На попередньому захисті магістранти отримують необхідні навички і вміння представляти результати своїх робіт перед Екзаменаційною комісією.

Модерував зустріч – в. о. завідувача кафедри всесвітньої історії та методик навчання, професор Ігор Кривошея. Тематика випускних кваліфікаційних робіт актуальна, охоплює широке коло проблем всесвітньої історії різних періодів та методики викладання історичних дисциплін. Присутні науково-педагогічні працівники кафедри висловили рекомендації та побажання, які допоможуть здобувачам вищої освіти покращити свої роботи. Кваліфікаційні роботи здобувачів на попередньому захисті було оцінено позитивно.

photo1701097888 3