ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ІЗ СНІДОМ

Щороку 1 грудня Україна разом з міжнародною спільнотою традиційно відзначає Всесвітній день боротьби із СНІДом.

Основна мета цього дня – звернути увагу суспільства до проблем ВІЛ/СНІДу, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-інфекції.

Проблеми поширення ВІЛ-інфекції впродовж майже 30 років усе ще залишається актуальною для світової співдружності.

Здобувачі вищої освіти історичного факультету долучилися до обговорення даної проблеми, а найголовніше - вони стали донорами крові.

photo1701840459 2

Донором крові може стати будь-яка особа у віці від 18 років. Для цього потрібно пройти безкоштовне медичне обстеження, яке включає терапевтичний огляд і лабораторне дослідження.

Разом ми – сила: гуртуємося та допомагаємо один одному!

photo1701840459 1