КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ УЧИТЕЛІВ ІСТОРІЇ

Пошук нових прийомів і методів навчання історії спонукають педагогів до підвищення кваліфікації. Науково-педагогічні працівники історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини намагаються пропонувати актуальні теми, які стануть корисними в сучасній школі.

В листопаді 2023 р. завершився черговий етап підвищення кваліфікації педагогічних працівників на тему «Використання кіноматеріалів як арт-технологій на уроках історії», який провела кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Наталія Тацієнко.

Слухачі курсу ознайомилися з особливостями відображення історії України в документальних та художніх фільмах, витоками і найважливішими етапами розвитку українського кінематографу як історичного джерела.