РОЗПОЧАЛАСЯ ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ДРУГОГО РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

З 04.12.2023 р. на історичному факультеті проходить випускна атестація здобувачів вищої освіти другого рівня вищої освіти заочної форми навчання зі спеціальностей 032 Історія та археологія та 014.03 Середня освіта (Історія).

Екзаменаційна комісія працює у такому складі: Голова ЕК – Тетяна Кузнець (доктор історичних наук, професор, в.о. завідувача кафедри історії України), заступник голови ЕК – Ольга Скус (кандидат історичних наук, професор, в.о. декана історичного факультету), члени ЕК - Петро Горохівський (кандидат педагогічних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання), Ігор Кривошея (кандидат історичних наук, професор, в.о. кафедри всесвітньої історії та методик навчання), Олександр Чучалін (кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України), секретар ЕК – Анна Шауренко (кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання).

voinrk 1

photo1702289251f