Пам’ятаємо Героїв Небесної Сотні

Як не можна спинити річку, що зламавши кригу на весні бурхливо несеться до моря, так не можна спинити нації, що, прокинувшись до життя, ламає свої кайдани.
                                                                                                                      Микола Міхновський
 Слова Миколи Міхновського характеризують українських героїв, які незважаючи на труднощі та політичну ситуацію в країні, стояли до кінця та жертвували своїм життям заради майбутнього нашої Батьківщини, заради майбутнього кожного з нас.
 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, студенти історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини провели в центрі міста акцію в пам’ять про Героїв. Студенти презентували жителям м. Умань пам’ятні листівки з інформацією про події 2013-2014 років та Героїв Небесної Сотні. Адже якщо ми пам’ятатимемо їх подвиг – то обов’язково переможемо!