До дня народження Тараса Шевченка студенти історичного факультету взяли участь у Міжнародному флешмобі Global Shevchenko

До дня народження Тараса Шевченка громадські організації «Ukrainians» та «Батьківщина молода» оголосили про всесвітній флешмоб «Global Shevchenko» 9 березня. Студенти та викладачі історичного факультету також долучились до цієї акції вияву шани великому українському Пророку.

Мета флешмобу – вшанувати пам'ять Великого Кобзаря, показавши пам'ятники, встановлені у всьому світі та Україні, як свідчення його визнання та любові українців. На сьогодні до флешмобу вже долучилося близько 1000 учасників з 19 країн світу та 67 населених пунктів України.

Студенти та викладачі зібрались біля головного пам'ятника Т.Г. Шевченку в Умані, де одночасно декламували вірш «В казематі» («Мені однаково, чи буду...»).
Вважають, що це буде найбільше в історії одночасне читання твору Тараса Григоровича.