Історико-краєзнавчі читання «Українська революція 1917-1921 років» (з нагоди 100-річчя події)

Третього березня 2017 р. в Уманській міській бібліотеці-філії № 5 відбулися історико-краєзнавчі читання «Українська революція 1917-1921 років» (з нагоди 100-річчя події). Із вітальним словом виступила завідувач Уманської бібліотеки-філії №5 Тамара Григорівна Цимбал.

Викладачі кафедри історії України Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини доктор історичних наук, професор, керівник Науково-дослідної лабораторії «Історичне краєзнавство Уманщини», Почесний краєзнавець України Тетяна Володимирівна Кузнець, доценти Богдан Данилович Чорномаз, Олена Володимирівна Дудник, викладач Ігор Юрійович Опацький взяли активну участь у висвітленні наступних питань:
1. Українська революція 1917-1921р.р.: погляд крізь сторіччя.
2. Український генералітет Армії УНР в боротьбі за суверенну державу в Україні.
3.Уманщина в добі Української революції 1917-1921р.р.
4. Революційний 1917 рік зі щоденника уманчанина Петра Курінного.

Учасниками читань стали і викладачі, учні, студенти навчальних закладів нашого міста: Комунального вищого навчального закладу Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Тараса Григоровича Шевченка, відокремленого структурного підрозділу агротехнічного коледжу Уманського національного університету садівництва, професійного ліцею, загальноосвітніх шкіл № 3 та № 14.