Відкрите лабораторно-практичне заняття на тему «Урок у сучасній школі»

5 квітня 2017 р. відбулося відкрите лабораторно-практичне заняття з педагогіки викладача кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Фурман Інни Володимирівни для студентів 22 групи історичного факультету.
        Тема лабораторно-практичного заняття «Урок у сучасній школі».

На занятті було розглянуто такі питання: сутність і типологія уроків, структура уроків різних типів, аналіз спостереження уроку та фрагменти власних розробок уроків.
     У процесі аналізу теоретичних питань були використані традиційні та нетрадиційні методи навчання, використовувалась наочність, інтерактивні (збери пазл – студентам надавались різні фрагменти одного уроку, за якими вони складали його за структурою ). Студенти продемонстрували практично фрагмент власного уроку та здійснили аналіз спостереження уроку на прикладі уроків в ЗОШ №9 м. Умань (історія України і правознавство). Студенти мали змогу спостерігати за відео-фрагментами різних уроків (історія України, правознавства), після чого відбулося їх обговорення. На завершення заняття використовувався метод «мікрофон». Студенти активно ділилися позитивними враженнями від проведеного заняття.