Історики долучилися до озеленення міста

Озеленення території має велике значення. Перш за все, зелені насадження відіграють своєрідну роль фільтру, значно зменшуючи наявність пилу й диму в повітрі. Вони впливають на формування мікроклімату, діють на тепловий режим, вологість, а також мають позитивний вплив на здоров'я мешканців міста.
     11 квітня 2017 року з ініціативи голови Уманської міської ради Олександра Цебрія студенти Уманського державного педагогічного університету та Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу в рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом» висадили понад 1000 саджанців грабу по вулиці Успенській.

До акції долучилася група студентів історичного факультету під керівництвом викладача кафедри загальної історії Діденко Катерини Володимирівни:
І курс: Шиньковий Олег , Жмуденко Ян , Федько Олександр, Паращук Ольга, Сатанівська Ольга, Гомонюк Вікторія, Вихватнюк Іван, Никитенко Дмитро;
ІІ курс: Бадовський Олександр, Лісніченко Іван;
ІІІ курс: Козак Денис, Рибак Владислав, Мензюк Роман, Хоменко Андрій, Вініченко Євгеній, Давидюк Сергій;
ІV курс: Шмаков Олександр, Журавель Максим, Гливенко Сергій.

Перед початком проведення робіт головний лісничий зазначив, що такі заходи покликані виховувати у молоді почуття прекрасного, любові до природи і рідного краю, усвідомлення необхідності екологічного вибору, орієнтованого на загальнолюдські цінності, а також навички ефективного спілкування та активної участі у житті громади. Він ознайомив усіх з основними напрямками та цілями, які повинні бути досягнуті в результаті проведення робіт та правилами висадки саджанців.
      Студенти працювали з ентузіазмом, адже озеленення та благоустрій території принесе користь не лише теперішнім, а й майбутнім поколінням, їхній внесок стане запорукою здоров'я та самопочуття громадян. Дякуємо усім за активну підтримку!